Hakkında2013 yılında kurulan Analyze Re olarak, reasürans  ve sigorta endüstrileri için tasarlanmış bir yazılım analiz paketi sunmaktayız.Stratejik planlama için tahmine dayalı analitiklere ek olarak, Analyze Re teknolojisi kuruluşların hızlı bir şekilde daha düzgün fiyatlandırma ve portföy kararları almalarına yardımcı olur.

Reasürans değer zincirinin tüm bölümlerine hizmet veren platformumuz, reasürörlerin karmaşık reasürans portföylerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve sigortacılar kapsama alanlarını optimize etmek için reasürans kapsama alanları tasarlayabilirler.

Günümüz rekabetçi pazarında, en iyi analitik kabiliyete sahip olanların kazanma stratejisi ile uygulama becerisini birleştirerek lider olarak ortaya çıkaracağı görüşündeyiz.

Analyze Re ekibi 1999'dan beri reasürans sigortası ve sermaye piyasası endüstrileri için teknoloji çözümleri üretiyor. Bu endüstrilerin her ikisinde de deneyimimizi ve uzun geçmişimizi kullanarak büyük miktarlardaki felaket modellerini anlamlı, işi etkileyen görüşlere çevirmek için çalışıyoruz.

Ekip

  • Adrian Bentley

    Managing Director

Girişim Kategorisi

Reasürans,Sigorta Altyapısı

Lokasyon

Afganistan

Kuruluş Tarihi

2013

Web Adresi

www.analyzere.com